Na niebie często pojawiają się samoloty, które rozpylają smugi przeobrażające się w chmury tworzące mgłę. Taka mgła utrzymuje się na niebie niekiedy cały dzień, zasłaniając słońce.
Kto i dlaczego to robi i jaki wpływ na zdrowie ma taka sztuczna chmura?Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy poznać pierwotne źródło pomysłu rozpylania rozmaitych substancji na Twoją i Twojej rodziny głowę.

Chemitrails – Historia rozpylania chmur

Za rozpylaniem „chmur” stoi teza, że na całym świecie wzrasta temperatura.  Rzekomo do 2025 roku z powodu suszy, 98% populacji ludzi na świecie poniesie  śmierć.
Idea globalnego ocieplenia zrodziła się już dość dawno.
W 1997 roku pojawił się gotowy  raport pod tytułem dość ciekawym i dającym dużo do myślenia:
„Globalne ocieplenie i Zlodowacenia: Perspektywy modulacji globalnej zmiany na podstawie fizyki” – autorzy: E.Teller, L.Wood, R.Hydnościde z Lawrence Livermore National Laboratory / USA
Do niedawna można było sobie poczytać ten interesujący raport zawierający skład i cel opryskiwania ludzi.
Od pewnego czasu rozpropagowanie tej prawdy jest blokowane i strony internetowe zawierające raport znikają.

Po co stosuje się Chemitrails

Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny (chemtrais) w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60-letnią historię (link). Ten link został zablokowany.
Oficjalnie takie działania mają zapobiegać „globalnemu ociepleniu” klimatu.
Temu celowi właśnie ma służyć, propagowany już od lat pogląd, iż z powodu nadwyżki gazów cieplarnianych nasz klimat się ociepla. Tzw. chemtrails, czyli smugi chemiczne, które mają niby za zadanie ochłodzić nasz klimat, obserwujemy już kilka lat, a natężenie rozpryskiwania ich po niebie systematycznie rośnie.

 Co więc jest rozpylane?

Na trzeciej stronie ww. raportu pisze, jaki jest skład rozpylanych substancji.Raport ten wymienia szczegółowo składniki, jakie powinny się znaleźć w rozpylonych mieszankach, takie jak:

  • aluminium, tlenki siarki,
  • trójtlenki siarki,
  • a także kwas siarkowy.

Z dalszej części raportu dowiemy się  też, że opryski „wzbogacane” są o inne składniki. np. obumarłe krwinki czerwone. Rozpylanie każdego z nich jest odpowiednio motywowane. Więcej w artykule Trujące chmury na na niebie – to już nie teoria spiskowa

Nie trzeba być chyba specjalistą, żeby stwierdzić, że nie są to przyjazne dla zdrowia człowieka substancje.
Związki siarczkowe powodują powolną transformację komórek człowieka, tworząc tym samym swoistą „pandemię raka”, chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka. Aluminium jest również odpowiedzialny za nowotwory oraz m.in. choroby neurologiczne takie jak Alzheimer.
Warto zauważyć, że substancje te dostają się do organizmu drogami oddechowymi.

Chemitrails i zdrowie. Na co warto zwrócić uwagę.

Taka jest oficjalna teoria. Jednak historia ludzkości pokazała, że nie powinno się każdemu wierzyć.
Należy badać sprawy i do tego też zachęcamy czytelnika.
Zwróć uwagę, jak się czujesz i jak czują się najbliższe Tobie osoby po takich rozpylaniach? Zauważ czy nagle dużo osób zaczyna chorować? Czy dzieci są zdrowe jednego dnia, a następnego po rozpylaniu nagle znaczna ilość dzieci w szkole czy przedszkolu jest chora? Czy słyszysz wtedy więcej karetek pogotowia? Czy po rozpylaniu pojawia się ból gardła, katar, kaszel, objawy grypopodobne?

Zwrócić uwagę, że rozpylanie smug odbywa się nad terenami gdzie, zamieszkuje dużo ludzi. Natomiast nad lasami czy pustymi polami nie ma smug. Czyż to nie jest zastanawiające?

Na raka płuc chorują często ludzie, którzy nigdy nie palili papierosów ani nawet nie byli biernymi palaczami. Często są to osoby dbające o swoje zdrowie i aktywność fizyczną.
Nie powinno też ujść naszej uwadze, że w latach 70 tych w Polsce palenie papierosów było modne. Z kominów leciał prawdziwy smog (zwłaszcza na Śląsku) a na raka płuc ludzie chorowali rzadko.

Więcej na ten temat na stronach: 

Zatrute Niebo

Klub Inteligencji Polskiej

Pub Med

Dygresja

Proszę, pamiętaj, że po Tobie powinny przyjść następne pokolenia i za ich przyszłość jesteś odpowiedzialny. Dziel się dzisiaj tym, co wiesz, bo kiedyś może nie być takiej możliwości. Już dzisiaj dzięki egoizmowi i pazerności niektórych osobników, całe społeczeństwa chorują a średnia wieku umieralności, drastycznie się obniża. Badaj sprawy i idź na cmentarz, do szpitala i zobacz… w jakim wieku ludzie umierają najczęściej. Nie zapomnij też zobaczyć co dzieje się na dziecięcych oddziałach. 

Odsłony: 11

Podobne wpisy