wygląd pleców po szczepionce

25 stycznia 2021 roku lekarz i naturoterapeuta dr. H Retzek wraz ze swoją żoną zostali zaszczepieni szczepionką na Covid 19. Wkrótce pojawiły się skutki uboczne.

 

Szczepionki przeciw covid 19 są zupełnie nowatorskie i u wielu osób mogą pojawić się skutki uboczne.
 Lekarz, naturoterapeuta i homeopata dr. H Retzek,  opowiada  jakie skutki uboczne po zaszczepieniu się szczepionką Moderna pojawiły się u niego i jego małżonki.
Jakie zastosowali środki zaradcze i jakie były tego skutki.

Wysypka alergiczna po szczepionce MODERNA od 25 stycznia – do 1 kwietnia

Homeopatia na skutki uboczne szczepień. Wreszcie udało się znaleźć skuteczną terapię przeciwko długotrwałym skutkom ubocznym szczepień Corona .

Przypadek 1

Moja żona Lena — wyprysk alergiczny po Modernie
Jako lekarze zostaliśmy zaszczepieni szczepionką firmy MODERNA.
Pierwsze szczepienie przyjęliśmy 25 stycznia 2021 r. w LKH VB.

Już następnego dnia u Lenny pojawiła się dość swędząca egzema, szczególnie na plecach, którą skrzętnie ignorowaliśmy, dopóki ślady po zadrapaniach nie stały się coraz bardziej krwawe.
Pierwsze zdjęcie jest z 9 lutego, tego dnia Lenna była u dermatologa na biopsji, bo bała się, że to chłoniak skórny.

wygląd pleców po szczepionce

11 lutego zrobiłem Lennie i sobie badania krwi i oboje mieliśmy wysoką ilość przeciwciał Corona wirus  (ja 6200 AU, Lenna 350 AU), poza tym nie było większych nieprawidłowości, u Lenny nie było oznak stanu zapalnego (CRP 0,2), ewentualnie podwyższone trombocyty przy 465.

Ponieważ miałem bardzo wysokie miana przeciwciał SARS-CoV-2, wielu pacjentów, którzy dość poważnie zachorowali na Coronę, po kilku tygodniach miało już tylko 150-450 AU /ml. Napisałem do kilku ekspertów od szczepień, którzy potwierdzili moją opinię — poczekać z drugim szczepieniem.

plamy na nogach po modernie

Rozwój wysypki poszczepiennej

W międzyczasie egzema rozprzestrzeniła się dalej i dotknęła przede wszystkim dolne partie nóg, zdjęcie tutaj jest z 12 lutego.

17 lutego zmiana wygląda surowo-mięsnie

czerwona skóra na nogach

Rany na lewej nodze były otwarte i silnie sekrecjonowały, dlatego Lenna była w międzyczasie pod kortyzonem ogólnoustrojowym, ponieważ żaden z leków homeopatycznych ani środków zewnętrznych bez kortyzonu nie przyniósł efektu.
Z powodu zakrzepicy w nodze Lena przyjmowała-i nadal przyjmuje-lek rozrzedzający krew Pradaxa.

Po kortyzonie było mniej wydzieliny, pojawiły się strupy, ale egzema rozprzestrzeniła się od dołu do góry. Plamy pojawiają się również po raz pierwszy na dekolcie i szyi -> dla homeopatów znak subtelnego pogorszenia przebiegu choroby.

Mniej więcej w tym czasie odbył się internetowy kurs dokształcający na temat „reakcji alergicznych po szczepieniu COVID“. Dwa największe autorytety w dziedzinie chorób skóry z Austrii i Szwajcarii (biorąc pod uwagę ich liczne zaszczyty i tytuły, uważam, że są to lekarze stulecia) wygłosiły wspaniały wykład online bez żadnej wartości dodanej.

Kiedy w kontekście dyskusji zadałem pytanie, „czy mógłbym pozwolić przetestować moją żonę na reakcję alergiczną w związku z drugim szczepieniem na oddziale specjalistycznym”, to-klasycznie „prawdziwy” lekarz — najpierw zwątpił w związek między szczepieniem a egzemą: „tu trzeba najpierw poprowadzić dłuższą dyskusję medyczną, żeby w ogóle stwierdzić, że jest tu jakiś związek”.

20 Luty

wrzody na skórze nóg

9 Marzec

W tę i z powrotem, czasem lepiej, czasem gorzej. W zasadzie bez większych zmian, od 6 tygodni otwarta rana na stopie ze strupami i łuszczeniem się skóry. Wieczorem strasznie swędzi, w ciągu dnia przechodzi, Lenna pracuje cały dzień na 100% w naszej praktyce lekarskiej.

strupy na nogach

Strupy na nogach

25 Marzec.

Wieczorem, po upadku na schodach dziura głęboka aż do powięzi, na drugiej nodze z powodu rozrzedzenia krwi potworny siniak ciągnący się przez całe udo.
Egzema nadal jest wilgotna z wydzieliną, ciągle leczona sporadycznymi systemowymi dawkami kortyzonu, kiedy za bardzo się zaostrza. Po podaniu homeopatycznego preparatu Graphites C200 rany wydają się nieco w lepszym stanie, mówi Lenna.

 

 

Jako homeopata nigdy nie zastosowałbym kortyzonu miejscowo, ponieważ jest to miejscowe blokowanie prowadzące do wniknięcia w głąb. (przy czysto miejscowym podawaniu, spodziewałbym się wtedy głębszej choroby ogólnoustrojowej). Tak długo, jak problem jest na skórze, nie jest to niebezpieczne lub nie jest to coś niedobrego.

Tego wieczoru zastosowano po raz pierwszy nowy lek homeopatyczny. Poniższe zdjęcia pochodzą z następnego dnia, 26 marca, z godzin popołudniowych. Noga gorsza (lewa) skóra sucha, czysta, gładka, dziura zarośnięta przez noc, przegrzanie ustąpiło.

wygląd skóry po homeopati

Wygląd skóry po zastosowaniu nowego leku homeopatycznego

Druga noga po prawej stronie należy do pacjenta-Heinza, 84 lata-u którego również rozwinęła się prawie identyczna egzema tuż po drugim szczepieniu.

Pewne bardzo typowe i specyficzne objawy morfologiczne są identyczne u Heinza i Lenny:
rumień wielkości małej monety z uwypuklonym brzegiem, który zanika centralnie przy ucisku, ale na brzegu pozostają pajączkowate naczynia włosowate.

Heinz oczywiście leczył nogę miejscowo kortyzonem u swojego lekarza rodzinnego-ale i tak wygląda to tak samo od wielu tygodni.

Od czasu remedium wszystko ustępuje z góry na dół. Grzbiet jest zupełnie bezbarwny, tylko plamki pigmentu świadczą o tym, że coś tu było, noga jest sucha i zamknięta z jeszcze czerwoną, ale piękną skórą. Gorąco zniknęło, paskudne swędzenie zmniejszyło się do 10%, Lena czuje się świetnie.

skóra po zastosoowaniu leku

Skóra po Homeopatii

Możliwe reakcje na szczepienia.

Przypadek 2 – reakcja ogólnoustrojowa po drugim szczepieniu podtrzymującym.

Moja mama bardzo silnie zareagowała na drugie szczepienie.

Moja mama – 82 lata-została zaszczepiona po raz pierwszy szczepionką Biontech/Pfizer 2 lutego.
Nie miała żadnych skutków ubocznych, z wyjątkiem bólu w ramieniu. Prawie dokładnie miesiąc później, na początku marca, została zaszczepiona drugą szczepionką.

Od drugiego szczepienia:

złe samopoczucie: coraz większe osłabienie, utrata apetytu, utrata wagi, stan podgorączkowy, zimne dreszcze aż do kości, potem znowu ataki gorąca. Wielokrotne stany bólowe (miała je już wcześniej, ale teraz się uaktywniły).

Badania z 19 marca nie wykazały żadnych nowych nieprawidłowości, w szczególności brak wartości zapalenia CRP (0,1) oraz nieprawidłowości w zakresie leukocytów.
Cóż, badania pokazały naprawdę wysokie przeciwciała anty-corona 22.000 AU / ml, miejmy nadzieję, że wystarczą na następne 20 lat.

Byłaby prawdopodobnie idealnym dawcą przeciwciał dla krytycznie chorych pacjentów w szpitalu!

Mamusia ma osłabienie pęcherza moczowego z prawidłowym wynikiem badania moczu, dolegliwości takie jak przepełnienie pęcherza, USG w normie.

Staje się coraz bardziej zdesperowany. Nasze rozmowy telefoniczne dotyczą tylko tego gdzie iść, w ostatnim tygodniu rozmawiamy o szpitalach, kolejnych USG-US, nowych badaniach laboratoryjnych, różnych internistach,
Większość dnia mama leży, nie wychodzi z mieszkania, nie musimy jej nic kupować, bo i tak nie ma apetytu i do wszystkiego musi się zmuszać.

Wczoraj dostała nowy lek homeopatyczny-dziś jak odmieniona, mocny głos, chodzi na cmentarz, żeby odwiedzić tam mojego ojca, dobry apetyt, chętnie przyjdzie dziś do nas na obiad (pierwszy raz od miesiąca z powodu osłabienia i braku apetytu).

Oczywiście, jest to o wiele za krótki czas oczekiwania, aby uznać to za kazuistykę. Jednakże, jako osoba cierpiąca, zwrot jest tak spektakularny i może dotyczyć wielu ludzi, dlatego informuję o tym pomimo krótkiego czasu obserwacji.

Homeopatyczny energetyczny środek przeciw skutkom ubocznym szczepienia

Środkiem leczniczym jest szczepionka potencjonowanaBiontech/Pfizer” w sile działania C30.
Efekt jest dla nas naprawdę spektakularny, jesteśmy bardzo wdzięczni!

W każdym razie chcę wyraźnie zaznaczyć, że pomimo tych efektów ubocznych, jestem zdecydowanym zwolennikiem szczepionek.
Pisałem o szczepionce mRNA i stwierdziłem tam, że szczepienia nigdy nie są wolne od skutków ubocznych i zawsze jest to równoważenie korzyści.

Jednak osobiście uważam, że wyjściem z tego bagna blokady jest albo przejście choroby, albo zaszczepienie się.

W obliczu nowych przypadków u młodych ludzi bez istotnych wcześniejszych chorób na naszych oddziałach intensywnej terapii (np. mój kuzyn 64 lata, zawsze zdrowy i sprawny, obecnie przebywa w szpitalu), szczepienie jest mniejszym problemem, nawet przy poważniejszych skutkach ubocznych.

Najlepiej by było, gdyby miano przeciwciał było mierzone dla każdego po pierwszym szczepieniu, a ludzie nie byliby na ślepo dopingowani, co kończy się skrajnym przestymulowaniem, jak w przypadku mojej matki. Nie potrzebuje 22.000 AU, by być chronioną.

Ja sam mam wystarczającą ochronę immunologiczną z 6500 AU po pierwszym szczepieniu i będę ją mierzył co kilka miesięcy, a następnie, jeśli spadnie ona poniżej 150 AU, poddam się ponownemu szczepieniu.

Tak zrobiłby to naukowiec: zorientowany na fakty, ze wzorem rzeczywistości w tle

Uwaga dotycząca dawkowania środków homeopatycznych w mikrodawkach.

Z mikro-immunoterapii dr Gilberta Glady‘ego dowiedzieliśmy się i mogliśmy to potwierdzić w praktyce wielokrotnie i z dobrym skutkiem:

Potencja D4-D9 działa bezpośrednio, tak jakbyś zażywał substancję fizycznie.

Przykład:  sól Schüsslera, Strophantus D4, moja homeopatyczna terapia komórkami macierzystymi, terapia hormonalna potencjami progesteronu itd. itp.

Potencje D10-D15 mają działanie „modulujące” – to, czego jest za dużo, osłabia się, a to, czego jest za mało, zwiększa się.

Potencja D30 lub C30 ma działanie antagonizujące-przy zastosowaniu Apis C30 działanie jadu pszczelego w organizmie jest osłabione, antagonizowane.

W tym zakresie homeopatia może być stosowana „jak medycyna konwencjonalna”, w zależności od tego, co chcemy uregulować.

W mikroimmunoterapii, na przykład, interleukina-1 jest stosowana w rozcieńczeniu D6 razem z interleukiną-10 w potencji C30 jako gotowy do użycia preparat 2L-EID, dobrze działający aktywator immunologiczny. W rzeczywistości IL-1 jest cytokiną stymulującą odporność, IL-10 jest cytokiną hamującą odporność. Odpowiednia kombinacja potencji odblokowuje system immunologiczny (IL1 w D6 wzmacnia obronne działanie aktywujące naturalnej IL1, IL-10 w C30 spowalnia/antagonizuje immunologicznie hamującą aktywność IL-10) i tak osłabione immunologicznie osoby mogą być przywrócone do odpowiedzi.
Dopiero przy wyższych potencjach zaczyna się prawdziwa klasyczna homeopatia.

Materiały źródłowe:

Artykuł powstał za zgodą doktora H. Retzka

Odsłony: 6

Podobne wpisy