środa, 20 styczeń 2021

Czy mam pasożyty?

Pasożyty mogą sobie spokojnie żyć i rozmnażać się nawet bez świadomości głównego żywiciela, czyli Ciebie. Mogą praktycznie poruszać się swobodnie po całym organizmie.

Pasożyt jest stworzeniem bez mózgu, nastawiony na rozmnażanie to też jajeczka  i larwy liczy się w tysiącach.
Są wyposażone w haczyki, przyssawki, ssawki a niektóre mają niezwykłą zdolność pływania, przemieszczając się po całym organizmie. Możemy je znaleźć w jelicie, płucu, wątrobie, skórze, mięśniach, rogówce, a nawet mózgu.

Piją naszą krew, wysysając składniki odżywcze, kpiąc sobie z nas, podróżują po cały organizmie z naturalnym rytmem przepływu krwi. Właśnie krew jest jednym z ulubieńszych środków transportu wielu pasożytów.

Pasożyty mogą wywoływać choroby, ale można też mieć pasożyty i nie chorować. W zasadzie główną granicą określającą pasożyta chorobotwórczego od pasożyta mieszkającego sobie w nas bez objawów jest ich liczebność. Pasożyty mogą wpływać na każdy organ oraz na układ hormonalny a objawy pasożytów mogą dawać nam dokładnie taki sam obraz jak objawy innych chorób.Zakażenia pasożytnicze z podobnymi objawami do następujących schorzeń

borelioza
astma
ADHD
zespół Aspergera
choroby jelit
choroby wątroby
choroby płuc
choroby trzustki
choroby tarczycy
anemia
drożdżyca
nawracający przerost migdałka
niedobory witamin (szczególnie z grupy B i C)
mięśniaki macicy
zapalenie jajników (nawracające)
zapalenie dróg moczowych (nawracające)
niepłodność
zapalenie sutka (mastopatia)
rak szyjki macicyNiektóre objawy pasożytówObjawy obecności pasożytów mogą skrajnie się od siebie różnić. Jest to zależne od pasożyta, jaki jest w organizmie. Przywra bytująca w wątrobie będzie dawała inny obraz objawów niż np. owsik bytujący w jelicie grubym.

Najczęstsze symptomy zarażenia pasożytami:

blada, ziemista cera
ospałość
apatia
nadpobudliwość
światłowstręt
owrzodzenie rogówki
agresja
nadmierna/ nienaturalna otwartość na kontakt z drugą osobą
otyłość, ale i też wychudzenie
sińce pod oczami
worki pod oczami
wzdęcia/ gazy
przelewanie w jelitach
zaparcia
biegunki
przedwczesne zmarszczki
siwienie włosów
tiki nerwowe
przewlekły ból głowy
wypadanie włosów
rozdwajające się paznokcie
zgrzytanie zębami
niespokojny sen zwłaszcza w czasie pełni księżyca
koszmary nocne
moczenie nocne
nieproporcjonalnie krótkie palce u rąk
palec serdeczny dłuższy od środkowego
czyraki
łuszczenie się skóry
swąd skóry
ciemieniucha
ziarniaki
zwłóknienia skóry
pękająca skóra pięt
swędzenie okolic intymnych
kaszel
duszność
pochrząkiwanie
przewlekły katar
onanizm wczesnodziecięcy
upławy
nadmierne krwawienia menstruacyjne
obfite miesiączki
nieregularne miesiączki
nadmierny apetyt na pokarmy słodkie, mączne, mleczne
nadmierny apetyt na mięso (mięso również zawiera hormony)Sprzyjające warunki dla pasożytów


Silny organizm z mocnym kwasem żołądkowym na poziomie około pH 2 doskonale poradzi sobie z pasożytami. Niestety obecny tryb życia, stres i dieta wysoko białkowa, wysoko cukrowa składająca się z produktów wysoko przetworzonych biologicznie martwych, powoduje, że układ odpornościowy jest sukcesywnie osłabiany. Produkty te wywołują stan zapalny w organizmie.
Wiele osób ma zakwaszony organizm, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Również niekorzystnie wpływają tabletki antykoncepcyjne oraz terapie hormonalne, ponieważ pasożyty są obojnakami i do rozmnażania się potrzebują hormonów z zewnątrz. Dodatkowa ilość hormonów w organizmie jest bardzo sprzyjająca do rozmnażania się pasożytów.Pasożyty w parze z nowotworami


Wielu terapeutów medycyny naturalnej zauważyło powiązania chorób onkologicznych z obecnością pasożytów w organizmie. Znana biolog H. Clark zauważyła, że u chorych onkologiczne w 100% występuje zakażenie przywrą jelitową (fasciolopsis buskii). Dr. O I. Jelisejewa w swoim ośrodku leczyła rozmaite schorzenia, pozbywając się obciążeń pasożytniczych. J. Lebiediew leczył z różnych nowotworów i różnych stadiach ludzi pozbywając się min pasożytów dokładnie przygotowanymi schematami i odpowiednią makrobiotyczną dietą. Możemy wymieniać wielu lekarzy, naturoterapeutów i pacjentów, którzy mieli wspaniałe wyniki leczenia wielu chorób, pozbywając się z organizmu robaków, ameb, drożdżaków, wirusów.Jak zdiagnozować pasożyta?


Najbardziej miarodajne wydaje się badanie biorezonansem. Badanie polega na odczycie układu drgań elektromagnetycznych. (wykrywa „częstotliwości” pasożytów) Również badania krwi np. badanie żywej kropli krwi jest w stanie nam określić czy w krwi znajdują się pasożyty. Pamiętajmy, jednak że pasożyt może bytować w wątrobie (np. przywra) wtedy badanie kału i krwi nie wykaże zarażenia.UWAGA


Jeżeli zamierzasz przeprowadzić kurację przeciw pasożytniczą, dobrze się do niej przygotuj, aby uniknąć poważnych komplikacji.
Pasożyty są przebiegłe, potrafią wędrować po całym organizmie i dobrze się ukryć. Kuracja tygodniowa nie zabije jajeczek i larw. Bardzo ważne jest też odżywianie w czasie kuracji, ale i też po niej.
Zapoznaj się z literaturą fachową, poczytaj trochę na ten temat lub zwróć się o pomoc do profesjonalisty, lekarza naturoterapeuty lub doświadczonego naturoterapeuty, który pomoże Ci przeprowadzić kurację bez zbędnych „turbulencji”

Szczególnie osoby z nowotworami muszą być bardzo ostrożne. Osłabiony organizm chorego może nie poradzić sobie z dodatkowymi toksynami spowodowanymi rozpadem martwych ciał pasożytów.Materiały źródłowe:

Poniższe książki możesz zakupić w dobrej cenie w sklepie tu

„ Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych” Dr O I. Jelisejewa, „Kuracja Życia” H.R. Clark, Rak to nie wyrok R. Grzebyk, „ Szkoła zdrowia” N. Siemionowa, „ Wylecz się z raka” J. Lebiediew, „Przerazająca fauna” R M. Knutson, wykład dr W. Ozimka „Zapomniana wiedza o pasożytach: Wojciech Ozimek at TEDxWarsawWomen 2013”

Każdy artykuł pisany jest z intencją niesienia pomocy tym którzy tracą nadzieję. Zajmujemy się tematyką, która odkrywa to, co potrzeba, aby ludzie odzyskali zdrowie, radość i nadzieję w dobro i miłość, która płynie z drugiego człowieka.