brudna woda po opryskach

Czy wiesz czym jesteś opryskiwany?. Przestań się łudzić, że powietrze nie jest zatrute. Jest bardzo zatrute i to celowo. Skład spadających z deszczem trucizn jest zatrważająco szokujący. Wszyscy milczą, a ludzie ciężko chorują.

Niestety, choć temat już bardzo szeroko poruszany na świecie przez niezależne środowiska naukowców, ekologów, lekarzy wciąż jest celowo uciszany przez media głównego nurtu.Obecnie w Europie od lat 90 prowadzi się szeroki „projekt” mający na celu rozpylanie za pomocą samolotów toksycznych dla ludzi substancji. Samoloty latają na niskiej lub bardzo niskiej wysokości. Oficjalne stanowiska rządów w tej sprawie tłumaczą te opryski, potrzebą ochrony ziemi przed „globalnym ociepleniem”. Samoloty rozpryskując smugi zasłaniają słońce co ma być ochroną przed tzw.„efektem cieplarnianym” Wygląda jednak na to, że zanim nadejdzie tu susza spowodowana ociepleniem, większość ludzi wyginie z powodu właśnie tych oprysków.

Co jest w składzie oprysków z samolotów

Przeprowadzono wiele niezależnych badań opadów deszczu bezpośrednio po takich opryskach. Antonio Raschi dyrektor Instytutu Biometeorologii Narodowej Rady do spraw Badań (CNR_IBIMED) stwierdza „znajdujemy się w centrum eksperymentu dotyczącego planetarnej zmiany klimatu, o którym nie wiemy jakie skutki przyniesie w perspektywie czasu”. Marciano Rosario w swoim filmie, wymienia obecność w próbkach wody zebranych po opryskach z samolotów takich chemicznych substancji jak: bar, aluminium, magnez, tor, radioaktywny cez oraz elementy całkowicie niewyobrażalne jak sam określa.
W wielu krajach wykryto w wodzie dodatkowo miedź, tytan, kadm, krzem, lit, kobalt, ołów, nikiel, żelazo, dibromoetan– szkodliwy środek owadobójczy. Oprócz tych śmiercionośnych substancji znaleziono także trujące pleśnie, wirusy, bakterie, włókna polimerowe, ftalan.

Jaki wpływ mają opryski na zdrowie istot żyjących i środowiska

Ponieważ człowiek jest swoistą anteną, (o czym pisaliśmy tu: Boso) opady metali ciężkich a szczególnie takich przewodników jak aluminium powodują poważne zakłócenia w przepływie naszej energii. Żele chemiczne powstałe w połączeniu z wodą obecną w chmurach, poprzez reakcje chemiczne niszczą wiązania molekularne pomiędzy wodorem i tlenem, obniżając znaczenie wilgotności powietrza, uniemożliwiając jednocześnie tworzenie się naturalnych chmur. Zostaje zaburzony cały ekosystem, powodując efekt cieplarniany. Ponieważ te samoloty latają poniżej naturalnych chmur, substancje chemiczne, jakie są rozpryskiwane, tworzą warstwę zatrzymującą promieniowanie podczerwone. Połączone z energią cieplną pochodzącą z gleby zasłaniają jednocześnie światło słoneczne. W ten sposób zostają zakłócone procesy fotosyntezy oraz wszystkie inne procesy biologiczne istot żyjących.

Możemy to zauważyć w zachowaniu ludzi i zwierząt. Depresje, słyszenie głosów, lęki, zmęczenie, zaburzenia myślowe to tylko niektóre z konsekwencji tych technologii. W świecie zwierząt obserwuje się masowe wymieranie, utrata orientacji np. U pszczół czułki pełnią funkcję anteny, pozwalając odbierać fale elektromagnetyczne. Pocierając je odnóżami,, pszczoły powodują ich naelektryzowanie (wytworzenie ładunków statycznych) i tym samym zwiększają czułość anteny. Możemy sobie wyobrazić jakie konsekwencje mogą być, zmieniając naturalne pole elektromagnetyczne.

Takie smugi chemiczne są przede wszystkim technologiami wojskowymi. Za pomocą tej technologii bezprzewodowej, bo po takim rozpyleniu cząsteczek przewodzących fale jesteśmy w „kisielu” tych wrogich fal wytworzonych przez nieprzychylnych nam ludzi. Takie fale mogą zostać użyte np. do kontroli pogody, naszych myśli, czy zdrowia. Można powiedzieć, że jest to swoista wojna biologiczna, której nie czujemy, a konsekwencje są powolne. Życie i zdrowie nasze jest zachwiane w imię pazernych i bezwzględnych interesów bogatych jednostek. Kontrolowanie pogody stwarza olbrzymie możliwości manipulowania całymi populacjami przez szantaże oraz spekulowanie rynkami zbytu powodując np. suszę lub ulewne deszcze nad danymi uprawami. Takie manipulacje pogodowe powodują też zamierzone lub nie, trzęsienia ziemi, powodzie, pożary (spowodowane nagromadzeniem siarki na liściach drzew), tsunami i inne kataklizmy.

Wdychamy zanieczyszczone powietrze, spożywamy zanieczyszczone jedzenie (m.in. przez opryski z samolotów), to jak myślisz jakie możesz mieć tego konsekwencje ? Czy Twoje dzieci będą zdrowe? Nie od dzisiaj wiadomo, że pleśnie i metale ciężkie są głównym winowajcą powstawania nowotworów, a to chyba jedna z najniebezpieczniejszych chorób dla życia ludzkiego. Po przebadaniu śniegu, wody czy analizy włosa ludzkiego na obecność metali możemy usiąść ze zdumienia. Oprócz wymienionych metali wykrywano w opryskach np. bakterie coli (zaburza pracę jelit) Całość tych „zabiegów” przeciwko życiu powoduje cierpienie i destabilizacje całego ekosystemu, ludzie chorują, umierają pszczoły, delfiny, wieloryby, ptaki tracą orientację a rośliny usychają, a to wszystko w imię pożądania władzy i kontroli populacji przez wąskie grupy uważające się za wybrańców Boga.

Dla przykładu:

  • ftalan zakłóca układ dokrewny.
  • Bar powoduje choroby serca
  • Aluminium jako powoduje choroby neurodegeneracyjne takie jak Parkinsona, Alzheimera, zaburzenia myślenia, pamięci i koncentracji.
  • Pleśnie powodują m.in. raka

Na chorobę Alzheimera chorują dzisiaj 40 latkowie, a to właśnie za sprawa zatrucia metalami ciężkimi
Drogi oddechowe są atakowane przez te cząsteczki, powodując alergie i inne choroby dróg oddechowych łącznie z rakiem płuc.

Warto zaznaczyć, że rozpylane metale są w postaci nanocząsteczek, które ze względu na swoją mikroskopijną wielkość, mają wysoką przenikalność do organizmu.

Kto stoi za opryskami chemicznymi ludzi?

Bardzo wąska grupa ludzi, którzy mają bardzo dużo pieniędzy. Można powiedzieć, że zawiadują pieniędzmi. Należy się zastanowić kogo stać na taką operację. Na pewno są to ludzie (a może to już nie ludzie), którzy nienawidzą ludzi, dzieci, przyrody i życia.Najsmutniejsze jest to, że za pieniądze inni ludzie pomagają im w realizacji tego demonicznego planu. Smugi widoczne są wszędzie, w Polsce, Rosji, Chinach, Niemczech, Francji, Włoszech, Afryce etc.

Jak się chronić przed opryskami chemtrails?

Wydaje się, że obecnie na ten temat panuje olbrzymia dezinformacja podtrzymująca nieprawdziwe informacje przez opłaconych i przekupnych naukowców, lekarzy, dziennikarzy. Choć trudno zrozumieć taką postawę, wiele osób ślepo wierzy w ich teorie, że rzekomo nie ma takich oprysków. Wciąż przed nazwiskiem tytuł np. profesor powoduje, że wierzymy we wszystko, co taka osoba mówi, mimo że prawda i niezależne badania wykazują co innego. Takie ślepo wierzące „autorytetom” osoby, często reagują śmiechem lub staja się agresywne nie badając samemu, jak się sprawy mają, aby wyciągnąć swoje własne logiczne wnioski. Proszę popatrzyć na zdjęcie główne, zostało zrobione po deszczu, który spadł 2 dni po intensywnych opryskach z samolotów. Woda znajduje się w oczku wodnym przy domu. Ma podejrzane plamy, a taka nie była. Niestety nie zrobiono badań, ale gołym okiem widać, że na czystą nie wygląda.
Proszę, zwróćcie uwagę, jak wygląda woda w zbiornikach przed i po opadach szczególnie po opryskach. Badajcie taką wodę. Róbcie własne doświadczenia i uświadamiajcie ludzi.
Uświadamiajcie lokalne władze, sąsiadów, bliskich i dalekich może ktoś znajdzie rozwiązanie jak wyjść z tej morderczej pułapki.

Opryski z nieba. Tylko spiskowa teoria?

Jesteśmy zagonieni w pewien system myślowy i trudno nam się z niego wyrwać. Gonitwa dnia codziennego sprawia, że nie ma czasu na przyglądanie się niebu, wodzie, roślinom. Systemy edukacyjne nauczyły nas, że bardziej wykształcona osoba musi być mądrzejsza i o wyższych moraliach. To powoduje, że ślepo wierzymy ludziom tzw. wyżej postawionym niż my. Prowadzi to ludzkość na skraj przepaści. Liczne afery pokazały nam, że jesteśmy okłamywani w niemalże każdej dziedzinie, ale nie wiadomo dlaczego jak zahipnotyzowani dalej wierzymy tym samym ludziom. Już nie zastanawia nas dlaczego? Ci, co powinni nas chronić i przekazywać prawdę (politycy, duchowni, lekarze, nauczyciele, dziennikarze) nieświadomie lub z pełną premedytacją nie robią tego, utrzymując ludzkość w iluzji rzeczywistości. Wydaje nam się, że niektórzy zwariowali i opowiadają dziwne rzeczy o smugach chemicznych, fałszowaniu badań naukowych, zatruwaniu pokarmów, dodawaniu substancji trujących do szczepionek, żywności i wody. Wydaje się nam, że to tak nieetyczne i straszne, i odrzucamy taką wiadomość, atakując tych, co nam ją przekazali. Nie badamy spraw jak, się mają a szkoda, bo może przyszłe pokolenia miałyby szanse na lepsze życie.

brudna woda po opryskach

Źródła: na podstawie  http://www.tankerenemy.com/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/10/film-dokumentalny-chemtrails-jest-sekretna-totalna-wojna-z-ludzkoscia/
https://www.youtube.com/redirect?redir_token=l4lpM9nBhCTKylE1IVoXJvQU9kF8MTU0MDg0NTUwNEAxNTQwNzU5MTA0&event=video_description&v=p13vvae3hsw&q=https%3A%2F%2Fkilluminati-wear.com%2F
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/mgla-smierci-nad-polska-oraz-roznice-miedzy-smugami-chemicznymi-i-kondensacyjnymi/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/globalne-ocieplenie-geoinzynieria-modyfikacje-pogody-i-srodowiska/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemiczne-smugi-czyzby-tajna-kontrola-klimatu/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/ocieplenie-klimatu-to-klamstwo-wymierzone-w-nasza-cywilizacje/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/plan-depopulacji-opracowany-przez-nasa/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/pandemia-raka-chemtrails-potworny-plan-depopulacji-swiata/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/coraz-wiecej-wplywowych-srodowisk-oskarza-rzad-usa-o-planowa-depopulacje-ziemian-za-pomoca-geoinzynierii-chemtrails/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/byly-szef-amerykanskiego-fbi-otruty-potwierdzil-ze-smugi-chemiczne-sa-prawdziwe/
https://www.youtube.com/watch?v=h-mNDRc7IBU
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/smugi-chemiczne-to-czyste-ludobojstwo-ktore-trzeba-powstrzymac/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/chemtrails-skutki-toksycznych-metali-i-chemicznych-aerozoli-na-zdrowie-czlowieka/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/chemtrails-na-krakowem-a-smog-medialny-o-smogu-weglowym/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/walka-z-urojonym-smogiem-a-chemtrails-i-nasze-zdrowie/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-dowody-zbrodni-przeciwko-naszemu-narodowi/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-hdtv-fale-ssss-i-kontrola-umyslu/
https://pasieka24.pl/index.php/pasieka-czasopismo-dla-pszczelarzy/91-pasieka-3-2013/1020-mowa-pszczol

Views: 6

Podobne wpisy