środa, 20 styczeń 2021

Czarna Pasta do Zębów z Węglem Drzewnym

Od dawna wiadomo, że węgiel aktywny ma właściwości wiążące i wspomagające wydalanie toksyn. Proponowana pasta do zębów rozpoczyna swoją pracę unieszkodliwiania toksyn już w jamie ustnej.

Szczególnie polecana dla dzieci z próchnicą, ponieważ połknięcie przez dziecko tej pasty jest nieszkodliwe. Można powiedzieć, że wręcz przynosi korzyści. Jakie? Oto lista składników, które mówią same za siebie.


Detoksykująca pasta do zębów


Składniki: 4 łyżeczki węglanu wapnia w proszku- działa na zęby mineralizująco i wybielająco.

 5 łyżeczek oleju kokosowego tłoczonego na zimno – powoduje lekkie pienienie się pasty, wzmacnia zęby, ma działanie wybielające i antybakteryjne.

2 łyżeczki węgla roślinnego najlepiej wiklinowego - oczyszcza organizm z toksyn. Wzmacnia szkliwo, detoksykując jednocześnie jamę ustną. Oprócz tego jest bogaty w magnez, wapń, potas, krzem, żelazo,  miedź.

1 łyżeczka soli naturalnej z minerałami – antybakteryjna, detoksykuje, mineralizuje.

9 tabletek soli mineralnych homeopatycznych Schuslera Calcium Fluoratum D12- jest to minerał tworzący powłoki ochronne zalecany szczególnie dzieciom w okresie wzrastania w celu wzmocnienia szkliwa na zębach oraz wzmocnienia elastyczności ciała.

10 kropli japońskiego olejku miętowego ewentualnie innego naturalnego olejku, aby poprawić smak oraz działać antybakteryjnie.

Miseczka, łyżeczka, woreczek na mrożonki, nożyczki, słoik, nóż, deska do krojenia.Wykonanie:


Wszystkie składniki dokładnie mieszamy i pasta gotowa.Przechowywanie.

Ponieważ pasta ma właściwości wiążące toksyny, przechowuj ją w szczelnie zamkniętym pojemniku z dobrej jakości szkła.

Każdy artykuł pisany jest z intencją niesienia pomocy tym którzy tracą nadzieję. Zajmujemy się tematyką, która odkrywa to, co potrzeba, aby ludzie odzyskali zdrowie, radość i nadzieję w dobro i miłość, która płynie z drugiego człowieka.