środa, 20 styczeń 2021

O nas

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z miłośników zdrowego stylu życia.
Każdy artykuł pisany jest z intencją niesienia pomocy tym którzy tracą nadzieję.
Zajmujemy się tematyką, która odkrywa to, co potrzeba, aby ludzie odzyskali zdrowie, radość i nadzieję w dobro i miłość, która płynie z drugiego człowieka.

Dlaczego to robimy?

Zainteresowanie zdrowiem zrodziło się z osobistych problemów i potrzeb zdrowotnych właścicielki portalu.
Problemy zdrowotne dziecka potem mnie, czyli mamy i właścicielki portalu cozdrowe.pl skłoniły mnie do poszukiwań odpowiedzi na pytanie, co jest źródłem moich problemów zdrowotnych? To pytanie wprowadziło mnie do nowego świata, jaki do tej pory był mi zupełnie nieznany.
Ukończyłam szereg kursów i szkoleń i ciągle poszukuję w literaturze, doświadczeniach innych ludzi oraz wewnątrz siebie odpowiedzi na pytanie: dlaczego niektórzy dożywają sędziwego wieku w pełni sił i jasności umysłu a inni odchodzą, nie mając nawet możliwości przejść nawet okresu dojrzewania?

W co wierzę?

Przewrotnie powiem, że nie wierzę w przypadkowość zdarzeń.
Patrząc na pewne koleje wydarzeń, odnoszę wrażenie jakby pewne przeciwstawne siły, próbowały zarządzać życiem człowieka.
Wierzę, że istnieje kochający, kreatywny z poczuciem humoru Twórca praw wszechświata, natury, anatomii, fizjologii i wszystkich pięknych rzeczy.
Wierzę, że ból cierpienie i zło czynione przez ludzi jest wynikiem nieprzestrzegania tych praw przez człowieka.
Chciwość, kłamstwo, zazdrość, poczuwanie się za kogoś lepszego od innych, brak empatii to jedne z głównych przestępstw przeciwko prawom ustalonym przez Stwórcę.
Jestem głęboko przekonana, że zmieniając siebie i czyniąc to, co dobre i czyste, zmieniam na prawach pól morfogenetycznych świat.
Dziękuję za dar życia, za każdy dzień, w którym nie ma możliwości nie dostrzec czegoś pięknego i dobrego. Zachęcam Cię również do postawy wdzięczności i przestrzegania praw sumienia, które są prawami Twórcy.

Pozdrawiam

Kasia B Mazur

 

Kontakt do nas
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

Każdy artykuł pisany jest z intencją niesienia pomocy tym którzy tracą nadzieję. Zajmujemy się tematyką, która odkrywa to, co potrzeba, aby ludzie odzyskali zdrowie, radość i nadzieję w dobro i miłość, która płynie z drugiego człowieka.